۱۳۹۷-۰۸-۲۴ - ۱۸:۲۵:۰۹

ورزش

|

فوتبال

حاشیه بازی ایران- ترینیدادوتوباگو؛ تشویق برانکو و دلخوری کرانچار/ گریه‌های همسر ساموئل و حضور شفر + عکس

به گزارش جی پلاس ، دیدار تیم‌های ایران و ترینیداد و توباگو در شرایطی از ساعت ۱۸ آغاز شده است که وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال بعد از گذشت دقایقی از بازی وارد ورزشگاه شد، شفر هنگامی که به جایگاه ویژه رفت، در کنار مرتضی پورعلی گنجی و پژمان منتظری نشست و برای دقایقی با بازیکن ملی‌پوش تیمش به صحبت پرداخت. 


* زلاتکو کرانچار سرمربی تیم ملی امید به همراه دستیارانش در جایگاه VIP نشسته بود، هنگامی که رئیس فدراسیون فوتبال متوجه این موضوع شد، به جایگاه VIP رفت و از سرمربی تیم ملی فوتبال امید خواست تا آنها هم به جایگاه ویژه بروند و در جایگاه قبلی ننشینند. تاج برخورد گرمی با کرانچار و سهراب بختیاری‌زاده، فرشاد ماجدی و دیگر اعضای تیم ملی امید داشت و در حالی که کاپشن گرمکن پورعلی گنجی را گرفته بود، خطاب به اعضای کادرفنی تیم امید گفت کاپشن مدافع تیم ملی را گرفتم و جالب است که این کاپشن اندازه من هم هست.


* گزارشگر تلویزیون ترینیداد و توباگو در اقدامی جالب در جایگاه خبرنگاران نشسته و مشغول گزارش بازی برای هموطنان خود است، وی شور و حال و عجیبی دارد و با حرارت خاصی بازی را گزارش می‌کند. 


* همسر ایرانی جی‌لوید ساموئل بازیکن اهل ترینیداد و توباگوی سابق تیم استقلال که در یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داده، امروز در ورزشگاه آزادی حضور دارد، همسر ساموئل با نام خانم سهیمی در حالی که بازیکنان تیم ملی به احترام ساموئل یک دقیقه سکوت کرده بودند، در حالی که گلهای اهدایی فدراسیون را در دست داشت، در جایگاه ویژه گریه می‌کرد. 


* در ابتدای دیدار ایران و ترینیداد و توباگو درگیری بین بازیکنان دود تیم به وجود آمد که همین موضوع باعث شد که کالروس کی‌روش لب خط آمده و از بازیکنان تیم ملی بخواهد که آرامش خود را حفظ کنند، کی‌روش در ابتدا مارکار آقاجانیان را به لب خط فرستاده بود، اما در ادامه، خودش کنار خط طولی ایستاد و توصیه‌های لازم را به ملی‌پوشان انجام داد. 


1 2 3 4


* مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شده تا بازی دوستانه تیم ملی ایران و ترینیداد و توباگو را از نزدیک تماشا کند.


*بازیکنان تیم امید ایران به همراه کرانچار سرمربی این تیم نیز از دیگر تماشاگران ویژه این مسابقه هستند. 


* ورزشگاه آزادی تقریبا خالی از تماشاگر است و فدراسیون فوتبال حتی از سرمربیان تیم‌های باشگاهی دعوت کرده بود که این بازی را از نزدیک تماشا کنند.


* کاپیتان ترینیداد عکسی از هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس در دست داشت و عکس جی لوید ساموئل بازیکن فقید تیم ترینیداد در دست مسعود شجاعی بود.


*بازی دو تیم با یک دقیقه سکوت به احترام جی لوید ساموئل بازیکن فقید تیم ترینیداد و توباگو آغاز شد. این بازیکن سابقه بازی در تیم استقلال را هم داشت.


دیدار دو تیم از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.