۱۳۹۷-۰۹-۱۵ - ۱۷:۴۳:۰۰

ورزش

|

تیراندازی

کمانداران برتر لیگ تیراندازی با کمان مشخص شدند

کمانداران برتر لیگ تیراندازی با کمان مشخص شدند
به گزارش پارس نیوز ، 

تیراندازی با کمان، هفته پایانی مسابقات لیگ برتر تیراندازی با کمان که با حضور 24 تیم از 18 استان به میزبانی فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن و هیئت اصفهان در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان این مسابقات تیم‌های برتر ریکرو و کامپوند زنان و مردان معرفی شدند. در بخش ریکرو مردان امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان با 36 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم‌های ناجا با 31 امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با 27 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.


در بخش ریکرو زنان یاران جنوب کوشک شهرکرد با 23 امتیاز صدر نشین رقابت‌ها شد و هیات کیش با 22 امتیاز و امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان با 21 امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند.


همچنین در بخش کامپوند بانوان، سولارپلیمر البرز با 13 امتیاز صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی با کمان شد و مس کرمان با 12 امتیاز و امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان با 10 امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفتند.


در بخش کامپوند مردان نیز تیم ناجا با 30 امتیاز اول شد و سولار پلیمر البرز با 27 امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با 24 امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند.


انتهای پیام/


اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی