۱۳۹۷-۰۸-۱۶ - ۱۰:۴۹:۰۰

ورزش

|

فوتسال

لیگ برتر فوتسال بانوان؛ مصاف پویندگان فجر و مدافع عنوان قهرمانیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ در هفته ۱۳ لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور تیم پویندگان فجر شیراز ، ساعت ۱۱ روز شنبه ۱۹ آبان ماه در سالن پهلوانان نصیری با پالایش نفت آبادان دیدار می‌کند.


محبوبه رضوی مربی تیم پویندگان فجر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ؛ گفت: تیم از لحاظ فیزیکی و روانی در شرایط ایده آلی هست و این هفته خوب تمرین کردیم و کیفیت تمرین‌ها عالی بود.


وی ادامه داد: خدا را شکر هیچکدام از بازیکنان تا امروز مشکل مصدومیت نداشته و با وجود اینکه تیم نفت هم توی شرایط خوبی هست و سهیلا ملمولی به این تیم اضافه شده و هفته‌های اخیر نتایج خیلی خوبی گرفتند امل ما بسیار با انگیزه منتظر بازی با نفت آبادان هستیم تا بتوانیم نتیجه دور رفت را جبران و یک برد شش امتیازی رو بدست بیاریم.


پالایش نفت آبادان و پویندگان فجر با ۱۷ و ۱۶ امتیاز در مکان‌های چهارم و پنجم جدول رده بندی قرار دارند و تیم پیروز این بازی در صورت توقف دختران کویر کرمان مقابل استقلال ساری، تا مکان سوم جدول صعود می‌کند.


مهدیه رشیدی رنجبر و الهام مبارکی قضاوت دیدار حساس پویندگان فجر شیراز و پالایش نفت آبادان را بر عهده دارند.


در هفته ۱۲ پویندگان فجر میزبانش هیات فوتبال خراسان رضوی را ۸-۲ شکست داد و پالایش نفت آبادان ۲-یک مغلوب نامی نو اصفهان شد.


پالایش نفت آبادان با دو گل بازی رفت را به سود خود به پایان برد.


انتای پیام/ن


دیدار پویندگان فجر شیراز و پالایش نفت آبادان 
اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی