۱۳۹۷-۰۹-۱۵ - ۱۲:۳۹:۰۰

ورزش

|

تنیس

اعزام ۶ تنیسور کرمانی به مسابقات تنیس سطح B کشورمسعود فرودنیا، مربی و سرپرست ورزشکاران اعزامی استان کرمان به رقابت های سطح B کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: مسابقات تنیس آزاد آقایان سطح B کشور با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور ۱۵ تا ۲۱ آذر جاری به میزبانی استان هرمزگان در مجموعه زمین‌های تنیس هتل هرمز بندرعباس برگزار می‌شود.


وی افزود: از استان کرمان ، مسیح هژبری، سجاد شادمان، علی شاهرخی، رادمان رفیعی، امیررضا محمود نیا و امین شریفی از باشگاه میراث فرهنگی در این رقابت‌ها حضور می‌یابند.


فرودنیا قرعه کشی رقابت‌ها را ساعت ۱۸ روز جمعه، ۱۶ آذر جاری در محل برگزاری مسابقات عنوان و تصریح کرد: رقابت‌ها از ساعت ۹ صبح، روز شنبه ۱۷ آذر جاری آغاز می‌شود.


وی با اشاره به اینکه این مسابقات در بخش انفرادی آزاد برگزار می‌شوند، یادآور شد: متولدان ۱۱ دی ماه ۱۳۸۲ به بالا حق شرکت در این رقابت‌ها را ندارند.


فرودنیا با اعلام اینکه مسابقات تنیس آزاد آقایان سطح B کشور از مسابقات مناطق پنجگانه کشور یک رنکینگ بالاتر و از مسابقات قهرمانی جایزه بزرگ یک رنکینگ پایین تر است، افزود: در مجموع این رقابت ها دومین مسابقه ی با امتیاز کشوری محسوب می شوند.


انتهای پیام/ب


حضور ورزشکاران کرمانی در رقابت های تنیس سطح B کشور