۱۳۹۷-۰۸-۱۳ - ۱۱:۵۵:۰۰

ورزش

|

اسکی

رویدادهای ورزشی در تحقق زمستان بیدار اصل اساسی استبه گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  اردبیل ،علی نواداد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در آئین آغاز مسابقات ووشوی قهرمانی کشوری انتخابی تیم ملی بزرگسالان در اردبیل اظهار کرد: با تاکید استاندار اردبیل در تحقق شعار زمستان بیدار با همکاری ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی رویدادهای مختلف ورزشی در این استان برگزار خواهد شد که در همین دو ماه پائیز 7 مسابقه ملی در این استان برگزار شده است.


وی خاطرنشان کرد: ورزش مناسب‌ترین ظرفیت در معرفی توانمندی‌های استان اردبیل در حوزه‌های مختلف به ویژه گردشگری ورزشی است که بر همین اساس احداث چندین پیست اسکی در استان اردبیل در دستور کار مسئولان امر قرار گرفته است.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل به قهرمانی کشورمان در مسابقات ووشوی جام جهانی در کشور چین اشاره کرد و افزود: در کشور چین 150 میلیون نفر به ووشو مشغول هستند که دو برابر جمعیت کشورمان می‌باشند که ما در چنین شرایطی در چین موفق شدیم قهرمان جام جهانی باشیم.


نواداد ادامه داد: چهار نفر از قهرمانان جهانی ووشوی کشور از این استان هستند که در کنار سایر قهرمانان ارزشمند این استان همچون دایی، رضازاده و سعید علی‌حسینی باید قدر و قیمت آنها را نیز بدانیم.


وی گفت: استان اردبیل با داشتن چنین ظرفیت‌های عظیم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آماده میزبانی مسابقات بین‌المللی در سال آینده است که امیدواریم رئیس فدراسیون ووشو یکی از میزبانی‌های مسابقات بین‌المللی ووشو را به اردبیل واگذار کند.


معاون استاندار اردبیل تصریح کرد: ما در سایه ورزش به راحتی می‌توانیم قدرت و توان خود را به دنیا نشان دهیم تا در سایه ورزش چهره واقعی پهلوانان و قهرمانان ما به دنیا نشان داده شود.


انتهای پیام/ع


برگزاری رویدادهای ورزشی در اردبیل


 
اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی