۱۳۹۷-۰۹-۱۴ - ۱۴:۰۰:۰۰

ورزش

|

کشتی

انتقاد جوادی از اظهارات دادگر: افتخارات کشتی کجا و تیراندازی کجا؟/ اشتباه کرد آن حرف را زد

انتقاد جوادی از اظهارات دادگر: افتخارات کشتی کجا و تیراندازی کجا؟/ اشتباه کرد آن حرف را زد


ابراهیم جوادی در گفتگو با ایسنا، درباره اظهارات عجیب علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی و عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که صبح امروز(چهارشنبه) در جمع خبرنگاران گفته بود"تیراندازی مثل کشتی نیست که فقط یک دوبنده بخواهد بلکه هر تیرانداز روزانه ۵۰۰ هزار تومان هزینه داد" اظهار کرد: دادگر اشتباه کرده این حرف را زده است. افتخارات کشتی کجا و تیراندازی کجا؟ کشتی‌گیر سال‌ها زحمت می‌کشد و عرق می‌ریزد و زجر می‌کشد تا برای کشور افتخارآفرینی کند حتی جانش را فدا می‌کند. برادر ۱۸ ساله من بر روی تشک کشتی قطع نخاع شد و جانش را از دست داد، آنوقت او چطور چنین حرفی را می‌زند؟


پیشکسوت نامدار کشتی ایران افزود: مگر هر کس یک دوبنده تنش کند می‌شود کشتی گیر؟ این‌ها طاقت نمی‌آورند تمرینات کشتی را حتی تماشا کنند چه برسد به اینکه از پس آن بربیایند. ما هم می‌توانیم بگوییم "ورزشکار تیراندازی یک تفنگ دستش می‌گیرد و تیر در می‌کند، اینکه کاری ندارد".این چه حرفی است که او زده است؟ مگر ورزشکار تو چکار می کند که روزی ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد؟ اصلا با این هزینه‌ها مگر افتخاری هم در المپیک کسب کرده‌اند؟


دارنده ۴ مدال طلای جهان و برنز المپیک خاطرنشان کرد: مسئولان ورزشی باید حرمت‌ها را حفظ کنند. ما هیچوقت قصد حرمت شکنی نداریم اما این صحبت‌ها باعث اختلاف و حاشیه می‌شود. کشتی این همه افتخار کسب می‌کند. تیرانداز با روزی ۵۰۰ هزار تومان کدامیک از این افتخارات را می‌تواند بدست بیاورد؟


منبع: ایسنا


مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.