۱۳۹۷-۰۸-۱۸ - ۲۲:۵۴:۰۰

ورزش

|

فوتبال

فوتبال جهان| نیکو کواچ: دورتموند خط حمله شناوری دارد/ ترس و فشار را نمی‌شناسم

فوتبال جهان| نیکو کواچ: دورتموند خط حمله شناوری دارد/ ترس و فشار را نمی‌شناسم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از نبرد تیمش مقابل بوروسیادورتموند در هفته یازدهم رقابت های بوندس لیگای یک آلمان از آرامش خودش و مردان باواریایی سخن گفت.


سرمربی بایرن مونیخ در این باره گفت: بارها گفته ام دورتموند تیم بسیار خوبی است. هر2  تیم برای هم احترام قائل هستند و بازی سختی است. رقبا از سال پیش قدرتمندتر شده اند. تنها حرف زدن کافی نیست و باید سخت کار کنیم. تمامی تیم ها در این فصل به خوبی شکل گرفته اند و دورتموند در تمام زمینه ها تیم خوبی نشان می دهد.آن ها نقاط قوت زیاد و نقاط ضعف کمی دارند.


کواچ در ادامه افزود: نبرد  با دورتموند یک بازی کلاسیک  است.همه دوست دارند در آن حاضر باشند و همه  می خواهند تمام تلاششان را به کار ببندند. می خواهیم برنده این بازی باشیم و  اختلاف امتیاز را کم کنیم.هیچ فشار و استرسی بر روی من نیست. قصد داریم  از بازی لذت ببریم. سختی همیشه در زندگی وجود دارد اما من  فشار و ترس را  نمی شناسم.لوسین فاوره مربی بسیار با تجربه و خوبی است. دفاع تیم او بسیار منظم و فشرده به نظر می رسد. رقیب ما خط حمله شناوری دارد. آن ها به خاطر قدرتشان در بازی های سخت قبلی پیروز شده اند.


جدول رده بندی بوندس لیگا


منبع: تسنیم


مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.