۱۳۹۷-۰۸-۲۵ - ۰۵:۰۹:۰۰

ورزش

|

والیبال

خداوردی: اگر لیگ والیبال در حد جام رمضان است، چرا مسابقات سه بر صفر نمی‌شود؟/ نیم‌نگاهی به پلی‌آف داریم

خداوردی: اگر لیگ والیبال در حد جام رمضان است، چرا مسابقات سه بر صفر نمی‌شود؟/ نیم‌نگاهی به پلی‌آف داریم

اکبر خداوردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل فولاد سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: در 2 ست نخست بازی با روحیه بهتر و عملکرد فنی خوب بر حریف غلبه کردیم اما در ست های سوم و چهارم از نظر بدنی دچار افت شدیم. حریف ما نیز تیم بزرگی بود که بازیکنان مطرحی در اختیار دارد. آنها تا چند روز دیگر باید در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان شرکت کنند.


ملی پوش پیشین ایران ادامه داد: بازیکنان ما نخستین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کنند و هنوز به خودباوری لازم نرسیده اند. خوشبختانه از حمایت فراوان تماشاگران برخوردار هستیم و با کسب پیروزی های این چنینی امیدوارم بازیکنان ما خودشان را باور کنند. هنوز 18 بازی در لیگ برتر باقی مانده و در تلاش هستیم حریفان را مجبور کنیم به ما احترام بگذارند.


خداوردی گفت: هدف نخست ما این است که در لیگ برتر باقی بمانیم و نتایج آبرومندی بگیریم. البته اگر در نیم فصل بتوانیم چند بازیکن جذب کنیم، نیم نگاهی هم به حضور در پلی آف و جمع 8 تیم برتر خواهیم داشت. با این  حال همان طور که می دانید مسائل اقتصادی هم برای ما بسیار مهم است.


سرمربی شهروند اراک تصریح کرد: خیلی ها معتقدند که لیگ برتر والیبال ستاره ندارد و در حد جام رمضان برگزار می شود. اگر این طور است پس چرا همه بازی ها 3 بر صفر تمام نمی شود؟! لیگ امسال، فرصت خوبی است تا برخی بازیکنان از زیر سایه بزرگان خارج شوند و خودشان را نشان دهند. 


خداوردی در مورد بازی بعدی تیمش در ارومیه گفت: شهرداری ارومیه تیم بسیار خوبی است که باید در لیگ برتر باشد ولی آنها نیاز به تغییر اساسی دارند. امیدوارم با حضور سرمربی جدید در این تیم، وضعیت آنها بهتر شود.


منبع: تسنیم


مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.