۱۳۹۷-۰۸-۱۶ - ۱۲:۴۸:۰۰

ورزش

|

دوچرخه‌سواری

ارز گریبان رکابزنان را می‌گیرد؟/ احتمال اعزام ناقص تیم ملی دوچرخه‌سواری به قهرمانی آسیا

ارز گریبان رکابزنان را می‌گیرد؟/ احتمال اعزام ناقص تیم ملی دوچرخه‌سواری به قهرمانی آسیا

 محسن سلگی در گفتگو با ایسنا در مورد نیامدن دو رکابزن اصلی تیم سرعت به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ و تضعیف شدن تیم سرعت ایران بیان کرد: من با خادمی صحبت کردم و عنوان کرد مسئولان شهرش به او قولهایی داده بودند که انجام ندادند و نمی تواند هزینه های زندگی اش را بدهد برای همین اگر شرایطش رو به راه شود به اردو می آید. علی علی عسگری هم به پیست آمد و با او صحبت کردم و او هم عنوان کرد که ازدواج کرده و می خواهد در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهد.  دانشور هم که در کمپ سوئیس است.


او ادامه داد: برای قهرمانی آسیا با نظر سرمربی و کمیته فنی اگر ببینیم در برخی رشته ها ورزشکاران انتظارات کادرفنی و فدراسیون را برآورده نمی کنند، امکانش هست کسی را اعزام نکنیم یا حداقل نفرات را بفرستیم. البته ما نگاهی هم نسبت به اعزام جوانان داریم و بحث استعدادیابی را به طور جدی دنبال می کنیم.


سلگی با اشاره به مشکلات ارزی گفت: با توجه به مشکلات مالی  و بالا رفتن قیمت ارز ممکن است تیم ملی را مثل سالهای گذشته با نفرات زیاد اعزام نکنیم . البته این فعلا در حد نظر است و تا زمان اعزام که دی ماه است، بستگی دارد مسئله تامین ارز حل شود یا نه. اما با توجه به شرایط حال حاضر ممکن است مانند سالهای گذشته تیم ملی را با تمام نفرات اعزام نکنیم.


مدیر تیم های ملی در مورد نیامدن آروین گودرزی به اردوی تیم ملی نیز گفت: آروین گودرزی در کانادا است اما حتما با نظر سرمربی باید قبل از قهرمانی آسیا بیاید و در انتخابی ها شرکت کند.


او در مورد ادامه همکاری فدراسیون با مربی اسلوونیایی تیم ملی کوهستان تاکید کرد: ادامه همکاری ما با پریموش معلوم نیست و باید با او صحبتی داشته باشیم که ببینیم با چه روشی می خواهد کار کند.


انتهای پیام


اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی