۱۳۹۷-۰۸-۱۸ - ۲۳:۵۲:۰۰

ورزش

|

فوتبال

دورتموند تیم بسیار خوبی است کواچ: نه فشار روی من هست نه استرسبه گزارش  خبرورزشی ،  کلاسیکر رفت بوندسلیگا آلمان شنبه شب در ورزشگاه زیگنال‌ایدوناپارک برگزار خواهد شد، دیداری که نیکو کواچ سرمربی بایرن‌مونیخ می‌گوید می‌خواهند در آن با شکست دورتموند به صدرنشین نزدیک شوند.


کواچ در کنفرانس خبری ضمن تمجید از دورتموند گفت: ارها گفته‌ام دورتموند تیم بسیار خوبی است. هردو تیم برای هم احترام قائل هستند و بازی سختی است. رقبا از سال پیش قدرتمندتر شده‌اند. تنها حرف زدن کافی نیست و باید سخت کار کنیم. تمامی تیم‌ها در این فصل به خوبی شکل گرفته‌اند و دورتموند در تمام زمینه‌ها تیم خوبی نشان می‌دهد. آن‌ها نقاط قوت زیاد و نقاط ضعف کمی دارند.


کواچ همچنین مدعی شد فشاری را حس نمی‌کند: می‌خواهیم برنده این بازی باشیم و اختلاف امتیاز را کم کنیم. هیچ فشار و استرسی روی من نیست. قصد داریم از بازی لذت ببریم. سختی همیشه در زندگی وجود دارد اما من فشار و ترس را نمی‌شناسم. فاوره مربی بسیار با تجربه و خوبی است. دفاع تیم او بسیار منظم و فشرده به نظر می‌رسد. رقیب ما خط حمله شناوری دارد. آن‌ها به خاطر قدرتشان در بازی‌های سخت قبلی پیروز شده‌اند.