۱۳۹۷-۰۸-۲۴ - ۰۱:۳۲:۰۰

ورزش

|

فوتبال

رونی: جدایی‌ام از منچستریونایتد به‌موقع بودرونی: به‌درستی از منچستریونایتد جدا شدم


به گزارش  خبرورزشی ، در حالی که تیم‌های ملی انگلیس و آمریکا از ساعت ۲۳:۳۰ امروز (پنج شنبه) به مصاف هم خواهند رفت و همه نگاه‌ها در این بازی به وین رونی برای انجام آخرین بازی ملی اش خواهد بود، هافبک سابق منچستریونایتد اعتراف کرده که علاقه داشت دوران فوتبالش را در جمع شیاطین سرخ به اتمام برساند.

رونی که قرار است صد و بیستمین بازی ملی اش را برای انگلیس انجام دهد، در مصاحبه با MUTV اظهار داشت: دلم برای بازی کردن با پیراهن منچستریونایتد تنگ شده است. من برای مدتی طولانی در این باشگاه حضور داشتم و برجسته‌ترین لحظات فوتبالم در منچستریونایتد بوده است. البته معتقدم در زمان مناسبی از منچستریونایتد جدا شدم، زیرا بازی نمی‌کردم و من همواره بازیکنی بوده ام که می‌خواهد در بازی‌ها حضور داشته باشد. با سرمربی تیم صحبت کرده بودم و به نظر نمی‌رسید شرایط تغییر کند و من بازی کنم پس در زمانی مناسب، تصمیمی درست اتخاذ کردم.

واضح است که ایده آل‌ترین سناریوی ممکن، ماندن در منچستریونایتد و پایان دادن به دوران فوتبالم در این باشگاه بود، اما شرایط در فوتبال تغییر می‌کند؛ اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد که هرکدام دلیل مختص به خودشان را دارد.

آخرین بازی وین رونی برای منچستریونایتد در جریان پیروزی این تیم برابر آژاکس در دقایق پایانی بازی به عنوان یار تعویضی بود. او در این خصوص افزود: دوست داشتم آخرین بازی ام برای منچستریونایتد را در اولدترافورد انجام دهم، اما از زمان جدایی از تیم، چند بار به اولدترافورد رفته ام و هنگام کریسمس نیز برای تماشای بازی‌ها به ورزشگاه خواهم رفت. منچستریونایتد را با خاطراتی فوق العاده ترک کردم. فرصتی پیش آمد که به آمریکا بروم و در آن جا بازی کنم، اما باز هم می‌گویم که دوران حضورم در یونایتد، عالی بود. مشتاقم به باشگاه برگردم تا برخی از هم تیمی‌های سابقم و همچنین اعضای کادر فنی که مدت زیادی را در کنار آن‌ها گذراندم، ببینم.اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی