۱۳۹۷-۰۸-۲۴ - ۱۱:۱۷:۰۰

ورزش

|

فوتبال

فدراسیون فوتبال از نماینده ایرانی فیفا برای ادعای جنجالی‌اش سند می‌خواهد!به گزارش  خبرورزشی ،  مهرداد مسعودی به عنوان مسئول تیم رسانه‌ای فیفا در همه سال‌های اخیر از همه به اردوهای تیم ملی نزدیک تر بوده است. او در برزیل و روسیه حتی با پرواز تیم ملی سفر کرده و بهترین ارتباط را با اعضای تیم ملی داشته اما بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاقی رخ داده که این رابطه را شکرآب کرده است. او در یادداشتی نوشته الکساندر لوپس مربی گلرهای تیم ملی با نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مشت گره کرده و شاد بوده است.


ادعایی که هجمه ای بزرگ علیه تیم ملی به راه انداخته است.


اعضای کادرفنی این روزها سکوت کرده اند ولی آخرین خبر این است که آنها به شدت از این اتفاق شاکی هستند و تاکید دارند الکساندر لوپس که یک رگ برزیلی دارد تنها با زیکو خوش و بش کرده و اساسا اهل چنین رفتارهایی نیست و خودش را قاطی دعواهای اخیر فوتبال ایران نکرده است.


حالا فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد در نامه ای به فیفا و فدراسیون قطر از آنها بخواهد تا همکارشان مستنداتش درباره این اتفاق را هرائه دهد. این پرسش برای فدراسیون مطرح است که چطور در استادیوم صدهزار نفری فقط یک نفر این حادثه را دیده و شاهد دیگری وجود ندارد؟