۱۳۹۷-۰۸-۱۸ - ۱۹:۵۸:۰۶

ورزش

|

فوتبال

سپیدرود و نفت مسجدسلیمان نیز روی خوب فوتبال را دیدند ترین‌های هفته یازدهم لیگ برتر؛ از پیش‌روی سپاهان و پدیده تا ناکامی‌های ادامه‌دار استقلالطرفداری - هفته یادزهم لیگ برتر با پیروزی سپاهان، پدیده و تراکتورسازی برابر حریفان به پایان رسید. همچنین استقلال مساوی کرد و بازی پرسپولیس به تعویق افتاد.


نتایج هفته دهم لیگ برتر

استقلال خوزستان 1-2 نفت مسجد سلیمان
پیکان تهران 1-2 تراکتورسازی تبریز
سپیدرود رشت 1-0 پارس جنوبی جم
پدیده مشهد 3-0 نساجی مازندران
صنعت نفت آبادان 0-0 فولاد خوزستان
ماشین سازی تبریز 0-0 استقلال تهران
سپاهان اصفهان 3-0 سایپاتهران
پرسپولیس تهران -ذوب آهن اصفهان (به تعوق افتاد)

تیم هفته: پدیده مشهد


پدیده بازهم برد تا نشان دهد که قصد ندارد صدرجدول را به همین راحتی رها کند. آن ها در خانه میزبان نساجی بودند و موفق شدند که با گل های محمد قاسمی نژاد، امین قاسمی نژاد و حسین مهربان با نتیجه 3 بر 0 نساجی جواد نکونام را شکست دهند تا با اقتدار در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند.


بازیکنان پدیده


مربی هفته: یحیی گل محمدی


گل محمدی با تمام محدودیت ها و مشکلاتی که تیمش دارد بازهم موفق به پیروزی شد. نبرد تفکرات نکونام و گل محمدی را یحیی برد تا تیمش به تمامی لیگ لبخند بزند و در صدر جدول با اقتدار تکیه بزند. شاگردان یحیی نساجی را بردند تا سپاهانی که با سرعت به سمت آن ها می آید هم به این تیم نرسد.


یحیی گل محمدی


بازیکن هفته: کی روش استنلی سوارز


مهاجم آماده این روزهای سپاهان در بازی با سایپا نیز موفق به گلزنی شد و با 2 گلی که زد و یک پاس گلی که داد روی سه گل تاثیر گذار بود و نقش پررنگی در پیروزی تیمش برابر تیم قدرتمند علی دایی داشت.


کی روش براستی آماده ترین مهاجم این روزهای لیگ برتر است.


بازیکنان سپاهان


بازی هفته: سپاهان 3-0 سایپا


جدال شاگردان دایی و قلعه نویی با پیروزی 3 بر 0 سپاهانی ها به پایان رسید و شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند که به راحتی حریف خود را در نقش جهان شکست دهند. کی روش استنلی 2 گل زد و یک پاس گل داد و خالد شفیعی نیز دیگر گل طلایی پوشان را به ثمر رساند.


خالد شفیعی


پرگل ترین بازی هفته: 4 بازی با 3 گل


در هفته یازدهم که تنها 7 بازی برگزار شد، 4 بازی بودند که 3 گل داشتند. دیدار اول بازی پدیده و نساجی بود که پدیده موفق شد با نتیجه 3 بر 0 نساجی را شکست دهد. دومین دیدار جدال نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان بود که مسجد سلیمانی ها موفق شدند اولین پیروزی خود را دشت کنند و 2 بر 1 استقلال خوزستان را شکست دهند. جدال سوم جدال پیکان و تراکتورسازی تبریز بود که تبریزی ها موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 پیروز شوند و یک پیروزی خارج از خانه شیرین را کسب کنند. و آخرین جدال بازی سپاهان و سایپا بود که با نتیجه 3 بر 0 به سود سپاهان به پایان رسید.


جواد نکونام-یحیی گل محمدی


ناکام هفته: استقلال تهران


شاگردان شفر بازهم ناکام بودند. آن ها پس از حذف از جام حذفی توسط سایپا و باخت برابر سپاهان اصفهان در تهران، در تبریز نیز موفق به بردن ماشین سازی نشدند تا بازهم در کسب سه امتیاز ناکام بمانند. آبی های تهران وضعیت خوبی در جدول ندارند و برای برون رفت از این وضعیت باید دیدار های آینده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.


استقلال


تیم منتخب هفته یازدهم*کریمی که در پست هافبک قرار گرفته، محمد کریمی، هافبک سپاهان اصفهان است.


*قاسمی نژاد که در پست هافبک قرار گرفته است، محمد قاسمی نژاد هافبک پدیده مشهد است.


جدول لیگ برتر تا امروز