۱۳۹۷-۰۸-۱۱ - ۲۱:۵۷:۵۴

ورزش

|

فوتبال

پیش بازی آرسنال-لیورپول؛ در انتظار نبردی پرگل و هیجان‌انگیز در امارات (به همراه نظرسنجی)طرفداری- در چارچوب لیگ برتر انگلستان، تیم های لیورپول و آرسنال به مصاف هم می روند.

تاریخ زمان مکان داور
12 آبان 1397 21:00 استادیوم امارات، لندن آندره مارینر


وضعیت دو تیم


آرسنال وضعیت بسیار خوبی دارد. پس از گذشت دو دهه آرسن ونگر سکان تیم را در اختیار اونای امری قرار داد و وی کار خود را به خوبی آغاز کرده و تیمش همه را تحت تاثیر قرار داده است. توپچی ها در هفته های ابتدایی خوب ظاهر نشدند ولی رفته رفته سبک فوتبال امری در تیم جا افتاد و این تیم با خط حمله قدرتمند خود رقبا را از پیش رو برداشت. این تیم در حال حاضر از 10 مسابقه خود 22 امتیاز کسب کرده و در جایگاه چهارم قرار دارد. توپچی ها فاصله ای 4 امتیازی با لیورپول دارند و اگر می خواهند به بالای جدول نزدیک شوند، باید سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنند.


در سوی دیگر میدان لیورپول قرار گرفته که تعقیب کننده جدی منچسترسیتی در بالای جدول لیگ برتر است. شاگردان کلوپ از همان ابتدای فصل کار خود را با قدرت آغاز کردند و مدتی نیز صدرنشین بودند ولی دو تساوی مقابل منچسترسیتی و چلسی باعث شد به جایگاه دوم بروند. قرمزها می دانند اگر در این دیدار مقابل آرسنال پیروز نشوند، منچسترسیتی به سرعت از آنها فاصله خواهد گرفت. بنابراین شاگردان کلوپ برای پیروزی به امارات سفر خواهند کرد. در حال حاضر لیورپول از 10 دیدار اخیر خود 26 امتیاز کسب کرده است.


ترکیب احتمالی دو تیممصدومان و محرومانتقابل های اخیر دو تیمحقایقی در خصوص دیدار


▄ لیورپول در 5 تقابل اخیر خود مقابل آرسنال حداقل سه گل به ثمر رسانده است.


▄ آرسنال در 28 دیدار از 31 مسابقه اخیر خانگی خود در لیگ برتر شکست نخورده است.


▄ توپچی ها در 9 دیدار اخیر خانگی خود در لیگ برتر حداقل دو گل زده اند.


▄ لیورپول در 9 دیدار از 11 دیدار اخیر خود در لیگ برتر پیروز شده است.


▄ با وجود مصدومیت مونرئال، بیرین، کولاشیناچ و ناچو، اونای امری در پست مدافع کناری دچار مشکل است و شاید ژاکا در کناره ها بازی کند.


▄ نبی کیتا و جوردن هندرسون در این دیدار نمی توانند لیورپول را همراهی کنند.


▄ پنج دیدار اخیر دو تیم شاهد 27 گل بوده است. بنابراین انتظار می رود این دیدار نیز پر گل باشد.


پیش بینی WhoScored


آرسنال 2-3 لیورپول


برای شرکت در نظرسنجی پیش بینی این دیدار روی متن کلیک کنید.