۱۳۹۷-۰۸-۱۴ - ۱۰:۱۶:۵۷

ورزش

|

فوتبال

ژاکا: آرسنال در بازی با لیورپول تیم برتر بود؛ فصل را در جمع چهار تیم برتر لیگ به پایان خواهیم رساند

ژاکا: آرسنال در بازی با لیورپول تیم برتر بود؛ فصل را در جمع چهار تیم برتر لیگ به پایان خواهیم رساند


طرفداری - پس از بازگشتی دیگر از یک شکست، گرانیت ژاکا مطمئن است که آرسنال فصل را در جمع چهار تیم بالانشین لیگ برتر به پایان خواهد رساند.


به گزارش FFT ، تساوی ۱-۱ مقابل لیورپول ، روند شکست ناپذیری توپچی‌ها را به ۱۴ مسابقه افزایش داد. ژاکا اعتبار تحول تیمش چه درون و چه خارج از زمین را به اونای امری نسبت می‌دهد.در هر بازی می‌دانیم که باید چه کار بکنیم. از حریفان شناخت خوبی داریم؛ این که در چه ناحیه‌ای خوب هستند و در چه ناحیه‌ای نه. او (امری) خیلی مهم است. او نه فقط به من، بلکه تمامی بازیکنان با توجه به جزییات و مسائل تاکتیکی کمک می‌کند. می‌توانید این مسئله را در زمین بازی ببینید. تغییرات بسیاری در مسائل ریز پدید آمده است. از شخصیت بالایی برخوردار هستیم که اگر برای نمونه ۱-۰ از لیورپول عقب باشیم، بر می‌گردیم و این برای اولین بار نیست. از آنجایی که خیلی خوب بودیم و بار دیگر خودمان را نشان دادیم، می‌دانستیم که در آن بازی بازنده نخواهیم بود. با دیدن این بازی متوجه خواهید شد که آماده قرارگیری در جمع چهار تیم برتر هستیم. 

 

خلاصه بازی آرسنال 1-1 لیورپول


ژاکا فاکتور دیگر موفقیت تیمش را، هافبکی اروگوئه‌ای می‌داند که تابستان امسال از سمپدوریا به لندن آمد : لوکاس توریرا.هر بازی بهتر و بهتر می‌شود. او اهمیت زیادی برای تیم دارد. می‌داند که چه موقع باید جلو برود و چه موقع عقب بماند. او تعادل خوبی را بین حمله و دفاع برقرار می‌سازد. به نظرم می‌توانیم از نمایش‌های خود راضی باشیم. می‌دانیم لیورپول تیم خوبی دارد ولی ما تمام توان‌مان را گذاشتیم و بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. به عقیده من، ما تیم برتر بودیم.