۱۳۹۷-۰۸-۱۷ - ۰۱:۲۸:۵۲

ورزش

|

فوتبال

ویکتوریا پلژن ۰-۵ رئال مادرید؛ فریاد لوس بلانکوس، جمهوری چک را لرزاندطرفداری - از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 23:30، ویکتوریا پلژن در دوسان آرنا میزبان رئال مادرید بود.


جزئیات بازی


تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا مرحله گروهی


تاریخ: 16-8-97


ساعت: 23:30


ورزشگاه: دوسان آرنا


داور: دنیز آیتکین


گلزنان: بنزما (20 و 37)، کاسمیرو (23)، بیل (40)، کروس (67)


ترکیب ابتدایی و آمار


آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید.گزارش بازی


تکمیل می شود


کریم بنزما کریم بنزما


 


شرح گل ها


تونی کروس


دقیقه 20، بنزما برای رئال مادرید: با پاس خوب کروس، بنزما فرارش را آغاز کرد و با جا گذاشتن دو مدافع پلژن، به زیبایی توپ را از میان پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد. 


دقیقه 23، کاسمیرو برای رئال مادرید: ارسال تونی کروس از سمت چپ از روی نقطه کرنر، در مقابل دروازه به کاسمیرو رسید و او بدون مزاحمت، به راحتی توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد.


دقیقه 37، بنزما برای رئال مادرید: در ادامه یک ضربه کوتاه کرنر، سبایوس از سمت چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد. گرت بیل در تیرک مخالف حضور داشت و توپ را با ضربه سر به دهانه دروازه فرستاد و بنزما با یک ضربه سر دروازه را باز کرد. 


دقیقه 40، گرت بیل برای رئال مادرید:ارسال سبایوس از سمت چپ با سایش توپ بر روی سر بنزما، در سمت مقابل به گرت بیل رسید و او با یک ضربه پای چپ از سمت راست محوطه جریمه، توپ را به زیبایی وارد دروازه کرد.


دقیقه 67، تونی کروس برای رئال مادرید: وینیسیوس با توپ مسیری طولانی را طی کرد و با یک پاس زیبا تونی کروس را سمت راستش در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و هافبک آلمانی با یک ضربه پای راست فوق العاده، توپ را بالاتر از دروازه بان وارد دروازه کرد. 


ویدئوی خلاصه بازی


تکمیل می شود