۱۳۹۷-۰۸-۲۳ - ۲۰:۰۷:۰۰

ورزش

|

والیبال

سرمربی شهرداری تبریز: هماهنگی تیم با گذشت زمان بیشتر می‌شود

سرمربی شهرداری تبریز: هماهنگی تیم با گذشت زمان بیشتر می‌شودبه گزارش ایرنا، عادل بناکار شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: در فصل های قبل، دیدار تیم های شهرداری تبریز و ارومیه در رده های بالای جدول برگزار می شد و هواداران بی شماری در سالن مسابقات حاضر می شدند.
بناکار یادآوری کرد: دیدار امروز این 2 تیم در حالی برگزار شد که هر یک از آنها در رده های پایین جدول بوده و موفق به کسب پیروزی نشده بودند که خدا را شکر بازیکنان تیم شهرداری تبریز توانستند با پیروزی 3 بر صفر تیم مقابل را شکست دهند و اولین برد خود را بدست آورند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز ادامه داد: بازی امروز از لحاظ فنی در حد انتظار و بالا نبود و امیدوارم تیم های والیبال آذربایجان به رغم اینکه از قطب های والیبال کشور هستند، بتوانند انتظارات مردم و هواداران خود را برآورده کنند.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا هواداران می توانند به آینده تیم والیبال شهرداری تبریز امیدوار باشند، اظهار داشت: با وجود اینکه بودجه تیم نسبت به فصل قبل کم شده است، بازیکنان تیم به غیر از امیر حسینی و شریفات تقریبا جوان و بومی هستند و برای هماهنگی و کسب تجربه به زمان نیاز داریم تا در این راه موفق شویم.
گفتنی است سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در نشست خبری حاضر نشد.
تیم والیبال شهرداری تبریز امروز مقابل تیم همنام ارومیه ای خود با برد سه بر صفر اولین بردش را در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور به دست آورد ولی همچنان در رده یازدهم جدول لیگ برتر جای دارد.
9853/518


اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی