۱۳۹۷-۰۹-۱۵ - ۰۹:۳۸:۰۰

ورزش

|

فوتبال

نتایج دیشب فوتبال باشگاهی در اروپا


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس دیشب با 6 بازی پیگیری شد، لیورپول در ادامه روند پیروزی های خود 3 به 1 میزبانش برنلی را شکست داد و فاصله دو امتیازی خود را با سیتی در صدر جدول حفظ کرد. جیمز میلنر، روبرتو فیرمینو و ژردان شقیری برای لیورپول در این بازی گل زدند و تک گل برنلی را جک کورک به ثمر رساند.

چلسی هم که به زمین ولوورهمپتون رفته بود دومین شکست فصل را تجربه کرد و 1 به 2 مغلوب تیم میزبان شد. چلسی در این بازی ابتدا با گل روبن لوفتوس چیک از میزبان پیش افتاد اما در ادامه خیمنز و یوتا با گلزنی برای ولوورهمپتون پیروزی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.

منچستریونایتد و آرسنال به تساوی 2 - 2 رضایت دادند. آنتونی مارسیال و جسی لینگارد برای یونایتد و شکودران موستافی و الکساندر لاکازت برای توپچی ها در این بازی گلزنی کردند.

در دیگر بازیها، تاتنهام با برتری 3 - 1 مقابل ساوتهمپتون به رده سوم جدول صعود کرد و دیدار اورتون با نیوکاسل و فولام با لسترسیتی 1 - 1 مساوی خاتمه یافت.در ادامه دور برگشت مرحلهء یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا، دیشب بارسلونا در نیوکمپ 4 به 1 لئونسا را شکست داد و در مجموع با پیروزی 5 - 1 راهی دور بعد شد. برای آبی اناری ها، دنیس سوارس دو بار و مونیر حدادی و مالکوم گلزنی کردند.

اتلتیکو مادرید هم با 4 گل سنت آندرو را مغلوب کرد و در مجموع با برتری 5 - صفر به دور بعد راه یافت. توماس لمار، نیکلا کالینیچ، آنخل کورئا و ویتولو گلزنان اتلتیکو در این بازی بودند.در سایر دیدارها، سوسیداد با 2 گل سلتاویگو را از پیش روبرداشت و در مجموع 3 - 1 به دور بعد رفت، خیرونا 2 - 1 از سد آلاوس گذشت و در مجموع 4 - 3 راهی مرحله بعد شد، سویا با 1 گل بر ویانوونسه غلبه و با همین نتیجه به دور بعد صعود کرد، وایادولید 2 - 1 مایورکا را برد و در مجموع 4 - 2 به یک هشتم راه یافت و ویارئال با 8 گل آلمریا را درهم کوبید و در مجموع 11 - 3  راهی دور بعد شد.