۱۳۹۷-۰۸-۱۷ - ۱۱:۲۲:۰۰

ورزش

|

ژیمناستیک

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک: زنگ تفریح رقبایمان نیستیم+فیلمرضا خیرخواه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: تا المپیک 4 رویداد کسب سهمیه پیش رو داریم. این مسابقات در تک وسیله برگزار می شود. اولین مسابقه 28 آبان در آلمان برگزار می شود. سعیدرضا کیخا و رضا فرنیا نمایندگان ما در این مسابقات هستند که با توجه به تمرینات بسیار خوبی که پشت سرگذاشتند امیدوار به کسب موفقیت در این مسابقات هستم.
وی گفت: با توجه به پیشرفت های بسیار زیادی که این رشته ورزشی در دنیا کرده است باید تاکید کنم که حضور در مسابقات تیمی برایمان بسیار سخت است. اما در تک وسیله استعدادهای بسیار خوبی داریم که با تلاش و تمرین می توانند موفقیت های خوبی در رقابتهای بین المللی کسب کنند.
خیرخواه افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی های بسیار خوبی که در فدراسیون انجام گرفته است ما شاهد رشد و پیشرفت خوبی در بخش های مختلف هستیم. واقعیت این است که رقبای ما در مسابقات بین المللی به چشم زنگ تفریح به ما نگاه نمی کنند و این اتفاق بسیار خوبیست. ژیمناستیک ایران در بازی های آسیایی عملکرد بسیار خوبی داشت و اگر بدشانسی نمی آوردیم کیخا می توانست برای اولین بار بر سکوی سوم جای بگیرد. از مسئولان فدراسیون تشکر می کنم که با وجود مشکلات مالی بسیار همه مسابقات در تمامی استانها در حال برگزاریست و ملی پوشان به مسابقات بین المللی هم اعزام می شوند. این نشان می دهد که فدراسیون عزمش را جزم کرده است تا ملی پوشان در عرصه های جهانی و آسیایی موفق به کسب مدال شوند.