۱۳۹۷-۰۸-۱۵ - ۱۴:۵۷:۰۰

ورزش

|

تنیس

فدراسیون تنیس اعلام کرد معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس رده‌های سنی ۱۰ ، ۱۲ و ۱۴ سال کشور


معرفی نفرات برتر مسابقات تنیس رده های سنی 10 ، 12 و 14 سال کشور


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ به نقل فدراسیون تنیس ، این مسابقات با حضور 223 بازیکن از 18 استان کشور از هشتم آبان در باشگاه تنیس پرواز اصفهان آغاز شد و با معرفی 24 قهرمان در دو بخش دختران و پسران پایان یافت.
در رده سنی زیر 14 سال دختران؛ ماندگار فرزامی با غلبه بر حریفان خود به مقام نخست این رقابت‌ها را کسب کرد و سارا اصل رسولی دوم شد ومهراز رضویان و سارا احمدی مشترکا سوم شدند.
در بخش زیر 14 سال پسران نیز آرین حسن‌زاده قهرمان شد ، طاها وزیری حرمی مقام دوم را کسب کردو عادل قپانچی و امیرعلی بی‌طرف بطور مشترک سوم شدند.
رقابت‌های زیر 12 سال دختران نیز با قهرمانی هانا سلطانی پایان یافت و مهرانا سلیمانی‌پور، یاسمین یزدانی مشترکادوم شدند و مهسا عابدینی سوم شد.
مسابقات در بخش پسران زیر 12 سال نیز با قهرمانی آرین حسن‌زاده پایان یافت و امیرمهدی فرخ‌پور، رادین فهیمی بطور مشترک دوم شدند و پارسا فرقانی مقام سوم را کسب کرد.
بخش دختران زیر 10 سال نیز یاسمین یزدانی قهرمان سد و فردخت علیمی، آیناز داوری دوم شدند و هانا یقینی سوم شد.
در بخش پسران زیر 10 سال نیز ، دانیال مشتاقی‌فر به مقام نخست این رقابت‌ها دست پیدا کرد و رادین فهیمی، کامیار پرهام و سینا قورچیان به ترتیب به مقام دوم تا سوم مشترک این دوره از رقابت‌ها رسیدند.