۱۳۹۷-۰۸-۱۷ - ۱۴:۱۸:۰۰

ورزش

|

فوتبال

فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای؛ دنبال خوشرنگترین مدال هستیم


پیمان حسینی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: رقابت های جام بین قاره ای یکی از مهمترین کاپ هاست، تیم ایران در این جام جزو عنوان ­دارهاست و امسال هم با آمادگی خوب وارد مسابقات شده ایم.


وی گفت: اردوی تدارکاتی پرتغال تاثیر مثبتی برای تیم و بازیکنان جوان داشت، از آن جایی که امسال جوانگرایی شده تیم بمنظور رسیدن به هماهنگی مطلوب نیاز به اردوی های بین المللی و حضور در کاپ های سطح بالا دارد امیدوارم در این دوره از رقابت های جام بین قاره ای بتوانیم با کسب نتیجه خوب به فینال برسیم اگرچه امشب بازی سختی با تیم ملی روسیه در پیش داریم اما ان شاالله به جمع چهار تیم برتر صعود خواهیم کرد و با یک مدال خوب و خوش رنگ به کشور بازمی گردیم.


*** جام جهانی هدف اصلی مان است


دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در ادامه یادآورشد: هدف اصلی ما جام جهانی است مسلماً مسابقات جام بین قاره ای و مقدماتی جام جهانی و اردوهایی که در آن شرکت می کنیم شرایط خوبی را برای بازیکنان جوان تیم ملی بمنظور هماهنگ و یکدست تر شدن با یکدیگر فراهم می کند تا بتوانیم در جام جهانی که بزرگترین هدف ماست با آمادگی عالی مقابل حریفان بازی کنیم.


*** آسیب دارم اما دروازه را رها نمی کنم


حسینی در خصوص وضعیت جسمانی خود و احمدزاده اظهارداشت: از ناحیه گردن و دیسک دچار مشکل و آسیب شده ام البته می توانم در دقایقی از بازی که نیاز باشد به تیم کمک کنم و کنار بازیکنان باشم اما به طور کامل نمی توانم، محمد احمدزاده کاپیتان تیم هم دچار مصدومیت شدیدی است و بعید می دانم بتواند به تیم کمک کند دیگر بازیکنان در شرایط ایده آل هستند امیدوارم بتوانیم در این کاپ سربلند شویم.


رقابت های فوتبال ساحلی جام بین قاره ای به میزبانی امارات در حال برگزاری است و تیم ایران در 2 بازی نخست خود مقابل آمریکا و تاهیتی به برتری دست یافت و امشب در آخرین بازی این مرحله به مصاف تیم ملی روسیه خواهد رفت.