۱۳۹۷-۰۹-۱۵ - ۱۱:۱۹:۰۰

ورزش

|

تکواندو

نایب‌رئیس هیئت تکواندوی قم به مهر خبر داد؛ کسب مدال برنز مسابقات آزاد کشور توسط دختر تکواندوکار قمی


فرشته کریمی مهر، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت‌های تکواندوی آزاد قهرمانی بانوان کشور در رده‌های سنی بزرگسالان و جوانان چهارشنبه شب در خانه تکواندوی فدراسیون به کار خود پایان داد و سهم تکواندوی قم از مدال‌های توزیع شده یک مدال بود.


وی افزود: ارزش کسب مدال در مسابقات آزاد بسیار بالا تلقی می‌شود زیرا ستاره‌های تکواندوی ایران در اوزان مختلف و بازیکنان ملی پوش در این مسابقات حضور پیدا می‌کنند و رسیدن به مدال در این رقابت‌ها به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست.


نایب رئیس هیئت تکواندوی استان قم گفت: تکواندوی قم ۴ ورزشکار در مسابقات آزاد بانوان کشور داشت که فرناز امینی، یکی از ۴ تکواندوکار قمی توانست در دسته وزنی خود به مدال برنز دست پیدا کند.


کریمی مهر بیان داشت: دختر افتخار آفرین قمی و هوگوپوش وزن چهارم استان، پس از برد مقابل نمایندگان آذر بایجان شرقی و اصفهان نتیجه را به نماینده‌ای از تهران واگذار کرد و مدال برنز رقابت‌های آزاد تکواندوی بانوان جوانان و بزرگسالان کشور را به گردن آویخت.


وی عنوان کرد: حدیثه حسن زاده در وزن دوم، معصومه ترابی در وزن سوم و فاطمه عرب پور در وزن چهارم دیگر تکواندوکاران قمی حاضر در این رقابت‌ها بودند که حضور در این رقابت‌ها را تجربه کردند.
اخبار مرتبط در شبکه های اجتماعی